Първият Български форум за Уитни Хюстън
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Първият Български форум за Уитни Хюстън

Най-добрата изпълнителка на всички времена!
 
ИндексWhitney PortalГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нека се запознаем :)

Go down 
+3
mariahcarey_love
Just-Fan
Whitney
7 posters
АвторСъобщение
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 3:32 am

Разкажи нещо за себе си, каквото ти хрумне Wink
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
Just-Fan
Фенче
Фенче
Just-Fan


Брой мнения : 32
Age : 36
Registration date : 23.07.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПон Дек 24, 2007 12:22 am

Нека се запознаем де, въпреки че с теб се познаваме вече Wink Името ми е Марианa, по случайност влезнах в сайта whitney.dir.bg и реших да се регистрирам във форума ви. Харесвам Уитни много. Една от любимите ми изпълнителки. За сега това като се сетя за нещо друго ще пиша Smile
Върнете се в началото Go down
mariahcarey_love
Фенче
Фенче
mariahcarey_love


Брой мнения : 39
Age : 43
Registration date : 01.02.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 9:46 am

Здравейте на всички! Казвам се Иглика и ще ми бъде много приятно да имаме какво да си говорим за Уитни в този страхотен сайт! Very Happy Надявам се много скоро той да се напълни с народ и фенове на мис Хюстън! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Maresko88
Фенче
Фенче
Maresko88


Брой мнения : 31
Registration date : 13.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПет Юни 13, 2008 6:34 pm

Здравейте! Аз съм Бого. Ужасно много харесвам Уитни (е, и конкурентките й Music ). Търсих точно български форум и много се изкефих като попаднах на този. Много е красиво тук, комплименти на създателите! Браво!! УаУ
Върнете се в началото Go down
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПет Юни 13, 2008 11:53 pm

Здравей Бого, много се радвам че си имаме още един истински фен, съдейки по отговорите ти по темите Smile Благодарим за комплиментите Very Happy Стараем се доста за резултата... Все още сме "младички" и нямаме много потребители, но се радваме поне на истински фенове. Понякога е по-важно качеството от количеството bravo ДОБРЕ ДОШЪЛ отново!


Здравей Иглика и на теб, с теб вече се знаем и от друг форум Smile Благодаря ти за пожеланията, наистина ще бъде хубаво да имаме повече фенове във форума Smile Добре дошла и на теб Smile
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
Maresko88
Фенче
Фенче
Maresko88


Брой мнения : 31
Registration date : 13.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСъб Юни 14, 2008 2:30 am

Благодаря за топлото посрещане! Смятам, че с течение на времето ще дойдат още фенове. Особено като излезе толкова дългоочакваният нов албум на Уитни. Определено това място трябва да го видят и другите истински фенове. Съвсем сериозно мога да ви кажа, че пиша в много форуми, но толкова красив не съм виждал до сега. С удоволствие бих писал винаги. Надявам се и занапред да е все така приятно!
Върнете се в началото Go down
mariahcarey_love
Фенче
Фенче
mariahcarey_love


Брой мнения : 39
Age : 43
Registration date : 01.02.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 7:20 am

Да, наистина съм съгласна с Бого, че форумът е много красиво направен и уютен... УаУ Моля се Уитни да ни зарадва с албум до края на годината както всички очакваме, защото вече съм останала без търпение...Тогава ще видите как тук ще има много нови никове и форумът ще живне... Laughing Грехота е, че феновете на музиката на Уитни ги няма никакви, или просто не им се пише...По лесно е да врътнеш един кючек и да чуеш песен на Азис, отколкото да си закупиш оригинален диск на изпълнителка от такава класа като Уитни... No Ако сте забелязали, форумите посветени на големите имена, почти винаги стоят полупразни...Кога на българинът ще му се допише за истинската музика на този свят? No И аз благодаря за топлото посрещане от все сърце... Laughing
Върнете се в началото Go down
nora
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 14
Age : 53
Местожителство : България;София
Registration date : 19.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 7:45 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ.КАЗВАМ СЕ ЕЛЕОНОРА .СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО ТАЗИ ВЕЧЕР РЕШИХ ДА НАПИША ИМЕТО НА БОЖЕСТВЕНАТА,ЕДИНСТВЕНАТА,НЕ СРАВНИМАТА ПОНЕ ЗА МЕН - WHITNEY HOUSTON В "ГУГЛЕТО",И КАКВА БЕШЕ МОЯТА ИЗНЕНАДА КОГАТО СЕ ОКАЗА,ЧЕ ИМА МЯСТО КОЕТО Е СЪЗДАДЕНО И ЗАПАЗЕНО ЗА ХОРА КОИТО НАИСТИНА Я ХАРЕСВАТ.НЕ,НЕ САМО Я ХАРЕСВАТ А СМЯТАТ,ЧЕ ТЯ Е ЕДИН УНИКАТ-ЕДИНСТВЕН И ЕСТЕСТВЕНО НЕПОВТОРИМ.ИСКАМ ДА СЕ ИЗВИНЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО,ЧЕ ТАКА СИ ИЗЛЯХ ДУШАТА,НО НЕ МОЖАХ ДА СЕ СТЪРПЯ.ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ,ЧЕ ОТКРИХ ТОВА МЯСТО,НАДЯВАМ СЕ ДА СПОДЕЛЯТЕ МОЕТО МНЕНИЕ.
Върнете се в началото Go down
Maresko88
Фенче
Фенче
Maresko88


Брой мнения : 31
Registration date : 13.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 8:06 pm

Добре дошла, Елеонора. Smile
Върнете се в началото Go down
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 5:19 pm

Здравей Елеонора, благодаря ти че се присъедини към нас, радвам на факта че започваме да се събираме групичка от фенове на Уитни Smile Очаквайте скоро изненади Surprised Ако се сещате за нови теми или раздели във форума не се притеснявайте а пускайте на воля Smile
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
Just-Fan
Фенче
Фенче
Just-Fan


Брой мнения : 32
Age : 36
Registration date : 23.07.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 1:16 am

Еха имаме си нови обещаващи фенове bravo Добре дошли и от мен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
nora
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 14
Age : 53
Местожителство : България;София
Registration date : 19.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 11:54 am

Много благодаря на Whitney,Maresko88 и Just-Fan , че ме посрещнахте така топло.Искам предварително да се извиня,ако някога съм по остра в писанията ми.Много съм пристрастна и субективна за всичко свързано с "Божествената".
Върнете се в началото Go down
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 10:31 pm

Не се безпокой и ние сме пристрастени към Нашата Уитни afro
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
nora
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 14
Age : 53
Местожителство : България;София
Registration date : 19.06.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 10:55 am

Е това вече е много добре,значи сме от една порода!
Върнете се в началото Go down
margarita_rv
Заинтригуван
Заинтригуван
margarita_rv


Брой мнения : 6
Местожителство : С.Искрец
Registration date : 12.08.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 9:57 am

Казвам се Маргарита - дори не си спомням от кога боготворя Уитни и вече ви написах някъде, /но нали съм новичка във вашия форум- не знам къде/че съвсем случайно попаднах на форума ,бясна че не се отваря любимата ми песен. Благодаря за всичко, което сте направили.
Хей, имам и работа а не мога да се откъсна- балсам за душата ми. Сякаш съм била сляпа до сега - а знаех, че имам нужда от нещо такова. От пиедестала на своите 50години ви казвам- страхотно,великолепно- продължавайте напред, ще влизам и за добро утро и за лека нощ. По-точно аз не излизам-за да ми е по-лесно.
Върнете се в началото Go down
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 12:41 am

Здравей Маргарита, благодаря ти за топлите думи. Балсам и за моята душа е да видя още един истински фен Smile Чувствай се като у дома си!
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
margarita_rv
Заинтригуван
Заинтригуван
margarita_rv


Брой мнения : 6
Местожителство : С.Искрец
Registration date : 12.08.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 4:34 am

Добро утро!!! Благодаря - наистина създадохте в мен това усещане, сякаш прекрачих прага на дома си, който толкова ми е липсвал много дълго време. Толкова е приятно - няма я студенината и официалността на форумите на други певци.
Върнете се в началото Go down
Whitney
Admin
Admin
Whitney


Брой мнения : 151
Age : 38
Местожителство : Lisboa, Portugal
Registration date : 14.05.2007

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 12:21 am

margarita_rv написа:
Добро утро!!! Благодаря - наистина създадохте в мен това усещане, сякаш прекрачих прага на дома си, който толкова ми е липсвал много дълго време. Толкова е приятно - няма я студенината и официалността на форумите на други певци.

Благодаря ти за съобщението във vbox.com . Наистина след толкова усърдна работа по сайта и форума е много приятно да чуеш такива думи I love you
Върнете се в началото Go down
http://whitney.free.bg
margarita_rv
Заинтригуван
Заинтригуван
margarita_rv


Брой мнения : 6
Местожителство : С.Искрец
Registration date : 12.08.2008

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 7:15 pm

Аз трябва да Благодаря, за твоя труд, за труда на всички форумци, за удоволствието да бъдем заедно. Обичам музиката на Уитни и съм щастлива, че ме приемате за една от Вас. Марги
Върнете се в началото Go down
Michael_hustoun_fenka
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 1
Registration date : 02.05.2010

Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:47 pm

Zdraveite,Kazvam se Eleonora Nikolova,na 12 godini sam,i sam ot plovdiv.O6te ot savsem malka-otkakto se pomnq taka da se kaje,obojavam Whitney,neveroqtno i se vazhi6tavam i izkl;u4itelno mnogo q uvajavam i haresvam kato pevica.Drugite mi lubimi lubimki sa celine dion, mariah carey, tarja turunen(nightwish), christina aguilera, desislava i preslava-za men talanta e nai vajen,az po tva ocenqvam, i to4no tova e zaradi koeto haresvam tezi pevici
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нека се запознаем :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем :)   Нека се запознаем :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нека се запознаем :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Първият Български форум за Уитни Хюстън :: Развлечение :: Развлечения и свободно време / Музикален Форум-
Идете на: